KONST / Litografier / Färglitografi 11391244
nr 1139 1244
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), komposition, daterad 76m 82/90, motivet: 50x70
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:53:52
23/10 18:12:33
23 okt